Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA MASINA DE TOCAT CARNE

Număr anunț
DA21876690
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
BILANCIA EXIM SRL (CUI RO3968479)
Cod CPV
42215200-8 · Utilaje de prelucrare a alimentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.865,16 RON
Valoare atribuită
1.865,16 RON
Data publicării
27.11.2018 14:15
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.865,16 RON

din 1.865,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.