Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASISTENTA TEHNICA-SERVICII DIRIGENTIE SANTIER PENTRU CONSTRUIRE PLATFORME DIN PAVELE

Număr anunț
DA21870910
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
SC SANTRUST EXPERT SRL MOINESTI (CUI 15644506)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
27.11.2018 11:27
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.