Ofertă acceptată Cumpărare directă

TELINA FELIATA VIDATA REFRIGERATA

Număr anunț
DA21869334
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
POWER LINE IMPEX SRL (CUI 8110505)
Cod CPV
15331110-1 · Radacinoase transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.584 RON
Valoare atribuită
1.584 RON
Data publicării
27.11.2018 10:47
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.584 RON

din 1.584 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.