Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GEM PORTIONAT
- Număr anunț
- DA21849474
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- ADCON SRL (CUI RO5189319)
- Cod CPV
- 15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.960 RON
- Valoare atribuită
- 3.960 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 09:05
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.960 RON
din 3.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro