Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse agricole

Număr anunț
DA22554383
Autoritate contractantă
Colegiul Agricol "Daniil Popovici Barcianu" Sibiu (CUI 4270694)
Furnizor / câștigător
HELIAN OIL SRL (CUI RO3165658)
Cod CPV
03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
821,48 RON
Valoare atribuită
821,48 RON
Data publicării
07.03.2019 11:07
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

821,48 RON

din 821,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.