Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cartofi

Număr anunț
DA22552072
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HOREZU (CUI 2541266)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare finală
5.000 RON
Data publicării
07.03.2019 09:34
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.