Ofertă acceptată Cumpărare directă

Interventie corectiva remediere defectiuni sistemul de securitate

Număr anunț
DA22549537
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC POLITIE LOCALA AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 18253472)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.274 RON
Valoare atribuită
4.274 RON
Data publicării
06.03.2019 15:31
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.274 RON

din 4.274 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.