Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURSA RPC 50000AB, 500W ,VENTILATOR 12 CM, PROTECTII OCP/UVP/SCP/OPP

Număr anunț
DA22386512
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Budila (CUI 29459320)
Furnizor / câștigător
BARNA TRADING & SERVICES SRL (CUI RO15591746)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80 RON
Valoare atribuită
80 RON
Data publicării
12.02.2019 10:19
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80 RON

din 80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.