Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 99,2% sub estimat

PREVENIREA SI STINGEREA INCENDIILOR

Număr anunț
DA22386063
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Furnizor / câștigător
BIDILEAC MIRCEA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 23228769)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
10 RON 99,2% sub estimat
Data publicării
12.02.2019 10:01
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10 RON

din 1.200 RON estimat 99,2%

Adjudecat la 0,8% din estimat · economie 1.190 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.