Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 98,3% sub estimat

SITUATII DE URGENTA (PROTECTIE CIVILA)

Număr anunț
DA22385815
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Furnizor / câștigător
BIDILEAC MIRCEA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 23228769)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
20 RON 98,3% sub estimat
Data publicării
12.02.2019 09:50
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20 RON

din 1.200 RON estimat 98,3%

Adjudecat la 1,7% din estimat · economie 1.180 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.