Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Condensator pornire motor 400V 60uF/Colier plastic UV 4,8x370 (100buc)
- Număr anunț
- DA22385389
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
- Furnizor / câștigător
- METCON INSTAL SRL (CUI RO9765937)
- Cod CPV
- 31711150-9 · Condensatoare electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220,40 RON
- Valoare atribuită
- 220,40 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 09:30
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220,40 RON
din 220,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro