Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEGUME FRUCTE

Număr anunț
DA21473716
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 (CUI 29034737)
Furnizor / câștigător
REGEN SUNRISE ENERGY SRL (CUI RO31121762)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
401,40 RON
Valoare atribuită
401,40 RON
Data publicării
15.10.2018 14:50
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,40 RON

din 401,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.