Ofertă acceptată Cumpărare directă

combustibili martie

Număr anunț
DA22546095
Autoritate contractantă
Comuna Ulmeni (CUI 4055858)
Furnizor / câștigător
SC MCM PETROL SRL SRL (CUI RO14179861)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.849 RON
Valoare atribuită
1.849 RON
Data publicării
06.03.2019 12:51
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.849 RON

din 1.849 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.