Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- DA21877582
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SFINTII CONSTANTIN SI ELENA (CUI 29061740)
- Furnizor / câștigător
- BG NIPAN FOREST (CUI RO15705875)
- Cod CPV
- 15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.324,79 RON
- Valoare atribuită
- 1.324,79 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 14:41
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.324,79 RON
din 1.324,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro