Ofertă acceptată Cumpărare directă

STATIE DE LUCRU HP 290 G1 - Ref.386 Fin baza

Număr anunț
DA22546516
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI RO9911870)
Cod CPV
30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.016 RON
Valoare atribuită
44.016 RON
Data publicării
06.03.2019 13:13
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.016 RON

din 44.016 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.