Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CIPSURI, ALUNE, SUCURI, APA MINERALA
- Număr anunț
- DA21872141
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI RO3286722)
- Cod CPV
- 15892000-7 · Sucuri si extracte vegetale, substante peptice si agenti de ingrosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.127 RON
- Valoare atribuită
- 2.127 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 12:02
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.127 RON
din 2.127 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro