Ofertă acceptată Cumpărare directă

varza

Număr anunț
DA21466004
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA (CUI 10999338)
Furnizor / câștigător
I.I. POPA DANIELA (CUI 19960005)
Cod CPV
03221400-0 · Varza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.450 RON
Valoare atribuită
2.450 RON
Data publicării
15.10.2018 10:43
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.450 RON

din 2.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.