Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IMUNOPLACI DIFUZIE RADIALA C3
- Număr anunț
- DA22552139
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI RO32813052)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190 RON
- Valoare atribuită
- 190 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 09:36
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190 RON
din 190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro