Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACE BIOPSIE PENTRU MAGNUM BARD, Ac biopsie pentru Magnum Bard 14GX13 , 14G X16

Număr anunț
DA22551856
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
Cod CPV
33141323-0 · Ace de biopsie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.800 RON
Valoare atribuită
6.800 RON
Data publicării
07.03.2019 09:25
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.800 RON

din 6.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.