Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bricheti RUF

Număr anunț
DA21308540
Autoritate contractantă
COMUNA MICULA (CUI 3897297)
Furnizor / câștigător
BENETRANS COM SRL (CUI RO12637156)
Cod CPV
03417100-7 · Rumegus (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.700 RON
Valoare finală
23.700 RON
Data publicării
26.09.2018 11:59
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.