Ofertă acceptată Cumpărare directă

transport intern cu stationare

Număr anunț
DA21473506
Autoritate contractantă
Teatrul Dramatugilor Romani (CUI 37143247)
Furnizor / câștigător
URGENT SERV (CUI 35157106)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.974 RON
Valoare atribuită
1.974 RON
Data publicării
15.10.2018 14:42
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.974 RON

din 1.974 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.