Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ACHIZITIE CARNE SI PRODUSE DIN CARNE
- Număr anunț
- DA22539834
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE RECUPERARE NEUROMOTORIE "DR.CORNELIU BARSAN' DEZNA (CUI 3861927)
- Furnizor / câștigător
- ELIT SRL (CUI RO14444712)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.427,50 RON
- Valoare finală
- 7.427,50 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 07:16
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 07:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.