Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reinnoire certificat digital calificat cu serialul nr. 20060516706303FD8E5A97D53CF469EB6E

Număr anunț
DA22388276
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Administrare si Exploatare a Pietei Centrale Agroalimentare a Municipiului Campina (CUI RO18171690)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI ro18288250)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95 RON
Valoare atribuită
95 RON
Data publicării
12.02.2019 11:37
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95 RON

din 95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.