Ofertă acceptată
Cumpărare directă
compresa / comprese / pansament / pansamente / sterile 48 pliuri / 50 straturi
- Număr anunț
- DA21477809
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
- Furnizor / câștigător
- ROMVERA SRL (CUI RO15798084)
- Cod CPV
- 33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114 RON
- Valoare atribuită
- 114 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 09:31
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114 RON
din 114 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro