Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate UPS TRUST
- Număr anunț
- DA21866052
- Autoritate contractantă
- COMUNA IBANESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3372165)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,06 RON
- Valoare atribuită
- 168 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 09:11
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168 RON
din 168,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro