Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Deflector aer conditionat (8 bucati) - Directia de Asistenta Sociala
- Număr anunț
- DA40750643
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CALARASI (CUI 15425336)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31650000-7 · Accesorii izolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198,28 RON
- Valoare atribuită
- 198,28 RON
- Data publicării
- 02.07.2026 13:11
- Termen limită
- 07.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2026 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
198,28 RON
din 198,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro