Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutii colectare deseuri intepatoare pt incinerare (ace, seringi, catetere etc) 2,2 L
- Număr anunț
- DA21474737
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- NOVEI COM SRL (CUI RO14743110)
- Cod CPV
- 33141123-8 · Recipiente pentru ace (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.386,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.386,80 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 15:27
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.386,80 RON
din 2.386,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro