Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recipient pt. intepatoare-taietoare 0.6 L =Cutie plastic colectare intepatoare-taietoare CU ADR
- Număr anunț
- DA21473026
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 33141123-8 · Recipiente pentru ace (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,50 RON
- Valoare atribuită
- 129,50 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 14:26
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129,50 RON
din 129,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro