Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANTOF DE LUCRU FARA BOMBEU

Număr anunț
DA21890458
Autoritate contractantă
SC SALUBRITATE PUBLICA URBANA CURTEA DE ARGES SRL (CUI RO27300824)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
Cod CPV
18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626,52 RON
Valoare atribuită
626,52 RON
Data publicării
28.11.2018 13:28
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626,52 RON

din 626,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.