Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Del branza topita triunghiuri natur 140 g
- Număr anunț
- DA22551962
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HOREZU (CUI 2541266)
- Furnizor / câștigător
- DELACO DISTRIBUTION SA (CUI RO11411737)
- Cod CPV
- 15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215 RON
- Valoare atribuită
- 215 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 09:29
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
215 RON
din 215 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro