Ofertă acceptată Cumpărare directă

COSTUM MOS CRACIUN, CACIULI, MANUSI ALBE

Număr anunț
DA21877212
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
Cod CPV
18420000-9 · Accesorii vestimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
807,90 RON
Valoare atribuită
807,90 RON
Data publicării
27.11.2018 14:30
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

807,90 RON

din 807,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.