Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sana Baciul 0.33

Număr anunț
DA22546848
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL SFINTII APOSTOLI PETRU SI PAVEL BRAILA (CUI 4205742)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN AGROIND SRL (CUI RO6675589)
Cod CPV
15551000-5 · Iaurt si alte produse lactate fermentate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,75 RON
Valoare atribuită
243,75 RON
Data publicării
06.03.2019 13:27
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,75 RON

din 243,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.