Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Salopeta Corp DANCE SNEAKERS-SCOOTER/adidasi dans
- Număr anunț
- DA21868985
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JEAN BART TULCEA (CUI 26625119)
- Furnizor / câștigător
- Flaut Oana PFA (CUI Ro26381081)
- Cod CPV
- 18412000-0 · Imbracaminte sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.037 RON
- Valoare finală
- 2.037 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 10:37
- Data finalizării
- 28.11.2018 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.