Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REGISTRU DE EVIDENTA AL MIJLOACELOR DE PROBA EXCLUSE IN PROCEDURA DE CAMERA PRELIMINARA
- Număr anunț
- DA22384977
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL CONSTANTA (CUI 17662983)
- Furnizor / câștigător
- TOMIS PRINT SRL (CUI RO29576622)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35 RON
- Valoare atribuită
- 35 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 09:05
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35 RON
din 35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro