Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PROTOCOL

Număr anunț
DA22554198
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
849,46 RON
Valoare atribuită
849,46 RON
Data publicării
07.03.2019 10:59
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

849,46 RON

din 849,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.