Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse curatenie

Număr anunț
DA21879472
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 30 MIHAI VITEAZUL (CUI 17105826)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.990,65 RON
Valoare atribuită
3.993,65 RON
Data publicării
27.11.2018 15:35
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.993,65 RON

din 3.990,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.