Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 22,8% sub estimat

PLIC B4 SILICONIC BURDUF 50MM KRAFT 120G GPV

Număr anunț
DA21876951
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4541688)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,50 RON
Valoare atribuită
47,50 RON 22,8% sub estimat
Data publicării
27.11.2018 14:24
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47,50 RON

din 61,50 RON estimat 22,8%

Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.