Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse protocol
- Număr anunț
- DA22387024
- Autoritate contractantă
- Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI RO19113639)
- Furnizor / câștigător
- D.P.C. HORECA SRL (CUI RO29494662)
- Cod CPV
- 15900000-7 · Bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.418,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.418,64 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 10:39
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.418,64 RON
din 1.418,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro