Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clips hartie - 32mm, metal negru, 12buc/cut

Număr anunț
DA21875168
Autoritate contractantă
TEATRUL LUCEAFARUL IASI (CUI 4981310)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30197220-4 · Agrafe de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11,04 RON
Valoare atribuită
11,04 RON
Data publicării
27.11.2018 13:35
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11,04 RON

din 11,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.