Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Top hartie A4 80 g/m2
- Număr anunț
- DA21874722
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "ION PILLAT" DOROHOI (CUI 22371794)
- Furnizor / câștigător
- TCA-DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI RO18133662)
- Cod CPV
- 30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,10 RON
- Valoare atribuită
- 126,10 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:21
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126,10 RON
din 126,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro