Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A3 80 g mp 500 coli top XEROX BUSINESS
- Număr anunț
- DA21870459
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL PENTRU RELATIA CU PARLAMENTUL (CUI 36904056)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116,50 RON
- Valoare atribuită
- 118,90 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 11:16
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
118,90 RON
din 116,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro