Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE NR.2 PAPETARIE DSNA TIMISOARA
- Număr anunț
- DA21849286
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.046,51 RON
- Valoare atribuită
- 9.046,51 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 08:58
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.046,51 RON
din 9.046,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro