Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MAPE INCRIPTIONATE DIN CARTON-CULOARE GALBE
- Număr anunț
- DA21880046
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI (CUI 4266081)
- Furnizor / câștigător
- MIDIA FOSIL DISTRIBUTION SRL (CUI RO38430846)
- Cod CPV
- 30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.890 RON
- Valoare atribuită
- 26.890 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 15:57
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 08:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.890 RON
din 26.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro