Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 25,6% sub estimat
PLIC B4 SILICONIC BURDUF 30MM KRAFT 120G
- Număr anunț
- DA21877152
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4541688)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62,50 RON
- Valoare atribuită
- 46,50 RON 25,6% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2018 14:29
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
46,50 RON
din 62,50 RON estimat
25,6%
Adjudecat la 74,4% din estimat · economie 16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.