Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Card de memorie Kingston MicroSDHC Industrial Temp, 32GB, UHS-I, Class 10 + Adaptor [SDCIT/32GB]
- Număr anunț
- DA22549929
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.558,67 RON
- Valoare atribuită
- 2.558,67 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 16:02
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 16:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.558,67 RON
din 2.558,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro