Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bitdefender Total Security 2019, un an, 5 dispozitive, retail box [EB11911005]
- Număr anunț
- DA22549045
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI RO4340200)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245,36 RON
- Valoare atribuită
- 245,36 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 15:03
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
245,36 RON
din 245,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro