Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,7% sub estimat
Servicii auxiliare achizitiei
- Număr anunț
- DA22548656
- Autoritate contractantă
- Comuna Hoceni (CUI 3394309)
- Furnizor / câștigător
- AMEEA ROSA SRL (CUI 18939617)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON 8,7% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2019 14:46
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.000 RON
din 23.000 RON estimat
8,7%
Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 2.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.