Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)

Număr anunț
DA22557571
Autoritate contractantă
MUZEUL MEMORIAL NICOLAE BALCESCU (CUI 3292244)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,26 RON
Valoare atribuită
672,26 RON
Data publicării
07.03.2019 13:33
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,26 RON

din 672,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.