Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole din hartie

Număr anunț
DA22556847
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL APOSTOL ANDREI (CUI 29096845)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI RO3867881)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.094,94 RON
Valoare atribuită
1.094,94 RON
Data publicării
07.03.2019 12:59
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.094,94 RON

din 1.094,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.