Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PLICURI CU FEREASTRA SI PERSONALIZATE PT TRIBUNALUL TIMIS

Număr anunț
DA22556591
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL TIMIȘ (CUI 2487620)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.390 RON
Valoare atribuită
2.390 RON
Data publicării
07.03.2019 12:48
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.390 RON

din 2.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.